FAQ

Co u nás můžete najít?

Čekají Vás prostory plné zajímavostí ať už ze světa herních konzolí, tak i ze světa počítačů a elektroniky. K dispozici z počátku bude cca 30-35 aktivních zařízení v provozu, na kterých můžete ukázat své hráčské dovednosti.

Co u nás zažijete?

U nás nebudete exponáty vnímat jen pouhým pohledem, ale na řadě z nich si budete moci i zahrát klasické hry, pokochat se starými operačními systémy a nechat se pohltit nostalgií, kdy jsme všichni tyto věcičky měli doma, případně chodili ke kamarádům, kteří měli větší štěstí a zahráli si alespoň na chvíli u nich… Pořádáme každý měsíc lanparty, kde přihlášení účastnici změří své síly v klasikách jako DOOM, DUKEM NUKE 3D, Diablo, Quake a další.

Co u nás nenajdete?

U nás není možné pít alkoholické nápoje ani požívat návykové látky. Není možné konzumovat potraviny a pokládat lahve s pitím na exponáty. Pro vlastní občerstvení slouží k tomu určený prostor s lavicemi. Věříme ve slušnost a pochopení návštěvníků, že se k exponátům chovají slušně a s notnou dávkou respektu vzhledem k jejich stáří. Jen díky vzájemné důvěře Vám můžeme umožnit si exponáty ozkoušet.

Co Vám dále můžeme nabídnout?

Jsme připraveni i na Vaše speciální přání a již nyní, ještě před otevřením máme na konec roku plánované firemní akce, kde mimo jiné zajišťujeme i občerstvení, a dva zahraniční kluby si na listopad rezervovali muzeum na celý víkend.

Chcete se blýsknout vlastním exponátem?

Po dohodě s provozovatelem muzea a sepsáním potřebných dokumentů, můžete umístit svůj vlastní exponát do prostor našeho muzea. Kromě základních informací může být u exponátu uvedeno Vaše jméno, či přezdívka…

Jak nás můžete podpořit?

Kromě příspěvku při Vaší návštěvě nás dále můžete podpořit několika způsoby… Leží Vám doma staré nevyužité propagační materiály, krabice od her a konzolí, či přímo herní „železo“ ? Než se rozhodnete dát časopisy do sběru a starou konzoli odvézt na likvidaci, obraťte se prosím na nás, my je maximálně využijeme a případný vzniklý elektroodpad necháváme ekologicky likvidovat.

Na co je příspěvek, který zaplatím při návštěvě?

Příspěvek je použitý výhradně na provoz muzea a náklady s tím spojené. Nevyužívá se na nákup nových exponátů. Sbírka je kompletně v držení zakladatele.