O nás

O nás

Muzeum vzniká na základě blízkého vztahu zakladatele k hrám a elektronice celkově. Po dlouhé době hledání ideálních prostor a neustálého narážení na všemožné překážky bylo rozhodnuto, že muzeum vznikne v soukromých prostorách.

Muzeum se bude nacházet v Kralupech nad Vltavou, na hlavním tahu přes město, kde je pohodlný přístup přímo z ulice. Budova bude se zvýšeným patrem, kde je v přízemí plánován prostor pro hlavní expozici, koutek na posezení s prostorem pro handheldy a počítačový koutek. Ve zvýšeném patře plánujeme umístění samotných herních konzolí a k nim nezbytných televizí a doplnění expozice. Na stěnách budou plakáty podkreslující daný prostor (Konzole budou shlukovány do sekcí – Sega, Nintendo, SNK…). Prostory budou efektně nasvícené barevnými led světly.

Pro Vaší bezpečnost a zajištění exponátů bude v prostorách instalován kamerový systém napojený na dohledové centrum. Samozřejmě Vám bude po celou dobu k dispozici i naše obsluha, která Vám ráda poradí při záseku ve hře, či odstraní problém při záseku hardwaru. Mějte na paměti, že Vaše slušné zacházení s exponáty je jen jedna část úspěchu udržitelnosti provozu zařízení. Další část je i naše péče a údržba. Pokud je se zařízením problém, zavolejte obsluhu a nezkoušejte problém řešit vlastními silami.